Vianočný balíček intenzívnej hydratácie s darčekom

 Vybrali sme pre Vás balíček produktov z rôznych značiek pre okamžitú, intenzívnu a dlhodobú hydratáciu Vašej pokožky. Ako darček v hodnote 18€ Vám pribalíme ešte jedno balenie navyše 28 dňovej hydratačné kúry v podobe čistého vitamínu E.  

 Balíček Intenzívnej hydratácií pre veľmi suchú pleť obsahuje:


174,00 €
Akcia trvá do 1.11.2021, alebo do vypredania zásob


Monoderma E5

Čistý 5%  vitamín E je prírodnou ochranou Vašej pokožky proti voľným radikálom a podporuje aktivitu antioxidačného systému. Pôsobí účinne na stresovanú pleť, na pleť s erytémom, suchú až veľmi suchú pleť. Súčasné štúdie taktiež preukázali, že vitamín E je veľmi účinný pri redukcii zápalu, podráždenia pokožky a taktiež zmierňuje proces starnutia pokožky.Súčasné štúdie preukázali, že vitamín E je veľmi efektívny pri redukcii zápalu a podráždenia, a tiež pri podpore aktivity antioxidačného systému.

Vitamín E je prírodnou ochranou proti voľným radikálom. Pôsobí efektívne na stresovanú pleť, začervenanie pleti s / bez svrbenia, suchú a veľmi suchú pokožku a ďalej zmierňuje proces starnutia pokožky.

Vitamín E je určený pre:

  • Stresovanú pleť
  • Rôzne typy erytému (začervenanie pleti)
  • Ekzematickú dermatitídu (zápal kože)
  • Suchú a veľmi suchú pokožku
  • Redukciu vrások, omladenie pleti


Liquid Peptides - Omladenie s peptidmi

Sérum s peptidmi proti vráskam Liquid Peptides omladí vašu pleť. Špeciálna technológia s 30% kokteilom peptidov sa postará o redukciu existujúcich vrások a navyše zabráni ich ďalšiemu formovaniu. Vaša pleť bude jemná a vypnutá ako hodváb! Vysoko hydratujúce zloženie s obsahom 30% zmesi peptidov s priekopníckym systémom absorpcie cieli na všetky viditeľné známky starnutia pleti. Pleť je vyživená, obnovená a s mladistvým vzhľadom. Peptidy spevňujú a vyhladzujú pleť

Peptidy, ktoré vstupujú pomocou unikátnej technológie dronu až do kožných buniek, uľahčujú vstup do pleti ďalším peptidom a podporujú ich aktivitu. Vďaka Matrixyl 3000 produkujú kožné bunky viac kolagénu, Argirelox zasa znižuje kontrakcie mimického svalstva, čím minimalizuje vznik vrások. Oboje vedie k spevneniu a vyhladeniu pleti.

Nočný krém Medik8 s ceramidmi pôsobí, kým vy spíte.

Advanced Night Restore je nočný hydratačný krém s obsahom ceramidov v optimálnom pomere, ktorý zaistí najlepší prienik a ich využitie v hlbších vrstvách pleti. Úľava pre suchú a dehydratovanú pleť.

Advanced Night Restore Midnight Repair Complex ™ obsahuje komplex látok určených pre rejuvenáciu pleti cez noc, obsahuje tiež silné antioxidanty, ako je extrakt z dragon fruit, čučoriedky aljašskej (muchovníka olšolistého) a peptidy obnovujúce pleť, ktoré spoločne stimulujú omladenie buniek pleti počas noci. Bráni tiež pred poškodením pleti voľnými radikálmi, ktoré sa v koži dôsledku vonkajšieho znečistenia a ultrafialového žiarenia nahromadili. Až sa ráno prebudíte, bude vaša pleť svieža, hydratovaná, žiarivá a rozjasnená. 

  • Má intenzívny hydratačný a revitalizačný efekt
  • Poskytuje maximálnu nočnú hydratáciu
  • Eliminuje nepríjemný pocit napätej pokožky


ENVY Therapy®Hydrogel Face Mask

Hydrogélová maska instantne dodá pleti hydratáciu, živiny a sviežosť.

Pokožka bude doslova napitá s dlhotrvajúcim účinkom vypnutia pleti. Maska vyrobená patentovanou technológiou viditeľne osvieži pokožku a na pleti vytvorí ochrannú vrstvu proti strate vlhkosti a výrazne zvýši jej elasticitu. Obsahuje morské riasy, kolagén, extrakt z ázijskej byliny Portulaca Oleracea, ktorá lieči viaceré kožné ochorenia, zjemňuje vrásky či odstraňuje jazvy, výťažok z kaktusu, hydrolyzované rastlinné proteíny, glycerín. Je ergonomicky tvarovaná podľa obrysov tváre, vďaka čomu k pokožke tesne priľnie. Používajte na vyčistenú tvár 1-2x týždenne. Po použití pokožku jemne premasírujte, aby ste zvýšili prienik živín.Po aplikácii tvárovej masky ENVY Therapy® Hydrogel Face Mask bude pokožka doslova napitá s dlhotrvajúcim účinkom vypnutia pleti. Maska vyrobená patentovanou technológiou viditeľne osvieži pokožku, dodá jej okamžitú hydratáciu, zvýši jej elasticitu a na pleti vytvorí ochrannú vrstvu proti strate vlhkosti.