Tenti úžasný krém si môžete zakúpiť u nás v salóne...to čo sľubuje aj splní 

Medik8 r-Retinoate® - superkrém aktivujúci mladosť

Vytlačte

Tento super jemný hydratačný krém predstavuje skutočný prielom v anti-ageing starostlivosti o pleť. Redukuje všetky známky starnutia pleti. Prvé výsledky sú viditeľné už po 4 týždňoch. 
Predstavuje Ferrari medzi prípravkami proti vráskam!

Medik8 r-Retinoate® sa postará o:

  • Redukciu všetkých známok starnutia pleti
  • Hydratáciu pokožky
  • Zlepšenie elasticity a pevnosti pleti
  • Prvé výsledky viditeľné už po 4 týždňoch
  • Neobsahuje parabény, parfumy, silikóny, alkohol, glykoly, farbivá ani minerálne oleje
  • Pleť je opticky rozžiarená, hladká a rozjasnená, a to už po 4 týždňoch. Výsledného efektu je dosiahnutého približne po 12 týždňoch používania

Medik8 r-Retinoate® - superkrém aktivujúci mladosť

 

Proti vráskam

Zvykla si vaša pokožka na nižšiu koncentráciu retinolu a radi by ste jej poskytli produkt s ešte vyššou silou tejto látky? Tento nočný balzam s obsahom 1,0% retinolu veľmi účinne redukuje výrazné známky starnutia pleti vďaka podpore tvorby kolagénu a kyseliny hyalurónovej v koži. Jemná konzistencia zanecháva pokožku hladkú a vyživenú Retinol 10 TR je silný, bohatý vitamínový balzam, ktorý sa zameriava na zrelú pleť s viditeľnými známkami jej starnutia. Pomáha stimulovať produkciu kolagénu a zvyšuje hladinu epidermálnej kyseliny hyalurónovej, čím zlepšuje vzhľad jemných vrások a rýh a hydratuje pokožku. Znateľné zlepšenie tónu a textúry pleti vedie k jej mladistvejšiemu vzhľadu a vyššej kvalite. Vďaka systému postupného uvoľňovania je vitamín A uvoľňovaný do pokožky postupne v priebehu celej noci. Retinol 10 TR obsahuje tiež vitamín E, ktorý predlžuje aktivitu retinolu a zároveň pôsobí ako silný antioxidant. Retinol 10 TR je vhodný pre tých, ktorí už používajú retinolový produkt ako súčasť ich každodennej starostlivosti o pleť. Tým, ktorí s retinolom ešte len začínajú, odporúčame Retinol 3 TR, popr. Retinol 6 TR.
Retinol 10 TR