Liftingové sérum s aktívnym kyslíkom Oxy Addyct 40ml

Liftingové sérum s aktívnym kyslíkom je vhodné pre ženy aj mužov rôznej vekovej kategórie, predovšetkým pre zrelšiu pleť, ktorej chýba hydratácia, pružnosť, bojuje s pigmentáciami, zápalovými procesmi a potrebuje zjednotiť tón pleti. Kyslík upokojuje, omladzuje, zamedzuje zápalom a obnovuje elasticitu pleti. Airless balenie zabezpečuje stabilizáciu kyslíka.

Receptúra Liftingového kyslíkového séra bola pripravená s ohľadom na vaše najčastejšie problémy prejavujúce sa na pleti:

  • "smädná" pleť

  • strata elasticity

  • zápalové procesy (vyrážky, akné)

  • suchá, citlivá, drsná pokožka

  • pigmentácie.

Kľúčovou zložkou produktov Oxy Addict je OXYWATER - voda obohatená aktívnym kyslíkom, ktorá vďaka jeho vysokému obsahu pôsobí protizápalovo, antisepticky, podporuje regeneráciu buniek a zlepšuje hojenie. V dermatológii sa kyslíkové ošetrenia pleti používajú na zvýšenie elasticity pleti, zvýšenie tvorby kolagénu a zlepšenie hydratácie. Pomocou produktov Oxy Addict si tak môžete užívať doplnkové kyslíkové ošetrenie pleti aj pohodlne v domácom prostredí, čím predĺžite účinky terapie.


39,90 €

Použitie:

Na vyčistenú a tonizovanú pleť naneste malé množstvo kyslíkového pleťového séra a zapracujte do pokožky jemným povtláčaním (oblasť tváre, krku a dekoltu) Používajte ráno aj večer. Po vstrebaní použite denný alebo nočný krém s kyslíkom. Vyhnite sa priamemu kontaktu s očami. V prípade zasiahnutia očí vypláchnite studenou vodou.

Tipy od Julianny pre pleť 30+, 40+, 50 + a 60+:

Jedna z obsiahnutých ingrediencií má štúdiu, ktorá potvrdzuje 5% lift pleti. Je to výsledok po 3 - mesačnom používaní 2 x denne. To znamená čo? Okamžité používanie u žien nad 40 rokov! Moju pleť teda vypína dosť -hneď po vstrebaní musím dávať krém. Veľmi malá spotreba - balenie vydrží 4 - 5 mesiacov.

Pre komplexnú starostlivosť a maximálne využitie efektivity klinicky testovaných aktívnych látok používajte v kombinácii s ostatnými produktami kyslíkovej kozmetiky Oxy Addict. Kyslíková kozmetika Oxy Addict je vyrábaná inovatívnou šetrnou technológiou za studena, ktorá umožňuje maximálne zachovanie kvality aktívnych látok.

Ak sa vám výrobky žmolkujú na tvári, dali ste si na seba priveľa gélových produktov alebo pleť nie je dostatočne vyčistená.