Kompletná produktová sada kyslíkovej kozmetiky Oxy Addict + darček v podobe ďalšej Oxy pleťovej vody.

Jedinečná príležitosť vyskúšať komplet sadu kozmetiky Oxy Addict s aktívnym kyslíkom. Doprajte si každý deň  salónne kyslíkové ošetrenie pleti  v pohodlí domova. Teraz s darčekom. Ku kompletnej sade Vám pribalíme ešte jednu pleťovú vodu Oxy Addict naviac. Odteraz to bude súčasť Vašej kabelky,aby ste svojej pokožke dopriali extrémnu dávku kyslika počas dňa.  Navyše Vám perfektne zafixuje makeup počas celeho dňa. Vystresovaná, napätá a unavená pleť sa po pár streknutí uvoľní a  rozžiari.  Už po prvom použití pocítite silu aktívneho kyslíka na pleti  v podobe hebkej a  žiarivej pokožky. 


211,60 € 211,60 €
Please select variants first

Popis

Kompletná produktová rada Oxy Addict obsahuje:

Čistiace a odličovacie pleťové mlieko, 100 ml
Jemné pleťové mlieko je vhodné na šetrné odlíčenie a čistenie pleti pre ženy a mužov rôznej vekovej kategórie, predovšetkým ho však odporúčame pre zrelšiu pleť, ktorej chýba hydratácia, pružnosť, bojuje s pigmentáciami, zápalovými procesmi a potrebuje zjednotiť tón.

Energizujúca pleťová voda s aktívnym kyslíkom, 100 ml
Receptúra pleťovej vody Oxy addict bola pripravená s ohľadom na vaše najčastejšie problémy prejavujúce sa na pleti:"smädná" pleť,strata elasticity, zápalové procesy (vyrážky, akné), suchá, citlivá, drsná pokožka či pigmentácie.

Enzymatický kyslíkový peeling, 40 ml Enzymatický kyslíkový peeling je vhodný pre ženy aj mužov rôznej vekovej kategórie, predovšetkým pre zrelšiu pleť, ktorej chýba hydratácia, pružnosť, bojuje s pigmentáciami, zápalovými procesmi a potrebuje zjednotiť tón pleti. Kyslík upokojuje, omladzuje, zamedzuje zápalom a obnovuje elasticitu pleti. Airless balenie zabezpečuje stabilizáciu kyslíka.

Liftingové sérum s aktívnym kyslíkom, 40 ml Liftingové sérum s aktívnym kyslíkomje vhodné pre ženy aj mužov rôznej vekovej kategórie, predovšetkým pre zrelšiu pleť, ktorej chýba hydratácia, pružnosť, bojuje s pigmentáciami, zápalovými procesmi a potrebuje zjednotiť tón pleti. Kyslík upokojuje, omladzuje, zamedzuje zápalom a obnovuje elasticitu pleti. Airless balenie zabezpečuje stabilizáciu kyslíka.

Omladzujúci pleťový krém s aktívnym kyslíkom, 40 ml

Pleťový omladzujúci krém so zastabilizovaným obsahom kyslíka je vhodný pre ženy a mužov rôznej vekovej kategórie, predovšetkým ho však odporúčame pre zrelšiu pleť, ktorej chýba hydratácia, pružnosť, bojuje s pigmentáciami, zápalovými procesmi a potrebuje zjednotiť tón.
Približne v 25-tom roku života začína naša pleť starnúť, preto najdôležitejšou úlohou kozmetických produktov je zachovať čo najdlhšie jej prirodzenú hydratáciu, poskytnúť vyváženú starostlivosť pre rýchlu regeneráciu a zabezpečiť ochranu pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi.

Vyživujúca pleťová maska s aktívnym kyslíkom, 40 ml
Kyslíková vyživujúca pleťová maska s aktívnym kyslíkom je vhodná pre ženy aj mužov, rôznej vekovej kategórie, predovšetkým pre zrelšiu pleť, ktorej chýba hydratácia, pružnnosť, bojuje s pigmentáciami, zápalovými procesmi a potrebuje zjednotiť tón pleti.
Kyslík upokojuje, omladzuje, zamedzuje zápalom a obnovuje elasticitu pleti. Airless balenie zabezpečuje stabilizáciu kyslíka.

Akcia trvá do 1.1.2021, alebo do vypredania zásob.