Enzymatický peeling s aktívnym kyslíkom, 40 ml

Enzymatický kyslíkový peeling je vhodný pre ženy aj mužov rôznej vekovej kategórie, predovšetkým pre zrelšiu pleť, ktorej chýba hydratácia, pružnosť, bojuje s pigmentáciami, zápalovými procesmi a potrebuje zjednotiť tón pleti. Kyslík upokojuje, omladzuje, zamedzuje zápalom a obnovuje elasticitu pleti. Airless balenie zabezpečuje stabilizáciu kyslíka.

Receptúra Enzymatického Kyslíkového peelingu bola pripravená s ohľadom na vaše najčastejšie problémy prejavujúce sa na pleti:

  • "smädná" pleť

  • strata elasticity

  • zápalové procesy (vyrážky, akné)

  • suchá, citlivá, drsná pokožka

  • pigmentácie.

Kľúčovou zložkou produktov Oxy Addict je OXYWATER - voda obohatená aktívnym kyslíkom, ktorá vďaka jeho vysokému obsahu pôsobí protizápalovo, antisepticky, podporuje regeneráciu buniek a zlepšuje hojenie. V dermatológii sa kyslíkové ošetrenia pleti používajú na zvýšenie elasticity pleti, zvýšenie tvorby kolagénu a zlepšenie hydratácie. Pomocou produktov Oxy Addict si tak môžete užívať doplnkové kyslíkové ošetrenie pleti aj pohodlne v domácom prostredí, čím predĺžite účinky terapie.

Použitie:

1-2 krát týždenne naneste tenšiu vrstvu peelingu na vyčistenú suchú pleť a jemne premasírujte. Nechajte pôsobiť 15-20 minút a opláchnite vlažnou vodou. V prípade potreby prestriekajte kyslíkovým sprayom.

Tipy od Julianny pre pleť 30+, 40+, 50 + a 60+:

Tento zázrak používajte raz do týždňa a máte každotýždňové okamžité omladenie! Na suchú vyčistenú pleť naneste ako gélovú masku a po 20 minútach zmyte, postriekajte kyslíkovým sprayom a použite krém (v prípade 40+ aj sérum). Ovocné enzýmy "zlikvidujú" všetky staré bunky na povrchu pleti, ktoré nielenže zostaršujú jej vzhľad, ale aj bránia prieniku ostatných produktov. Absolútny MUST HAVE aj pre tie, ktoré trpia na citlivú a tenkú pleť - kyslík upokojí aj tú vašu (prípadne pri veľkom pnutí prestriekavajte kyslíkovým sprayom počas pôsobenia).

Pre komplexnú starostlivosť a maximálne využitie efektivity klinicky testovaných aktívnych látok používajte v kombinácii s ostatnými produktami kyslíkovej kozmetiky Oxy Addict. Kyslíková kozmetika Oxy Addict je vyrábaná inovatívnou šetrnou technológiou za studena, ktorá umožňuje maximálne zachovanie kvality aktívnych látok.

Ak sa vám výrobky žmolkujú na tvári, dali ste si na seba priveľa gélových produktov alebo pleť nie je dostatočne vyčistená!

Obaly:

Pre maximálnu ochranu produktov Oxy Addict a zníženie unikania kyslíka z produktov sme použili inovatívne airless dávkovače, ktoré sú veľmi sofistikované a fungujú na princípe podtlaku. Po stlačení pumpičky sa dno posúva hore a krém sa z tuby vytláča bezo zvyšku. Airless dávkovače tak zabraňujú kontaktu výrobku so vzduchom, zabezpečujú maximálne hygienické, jednoduché a presné nanášanie, a tým zabraňujú kontaminácii výrobku baktériami a plesňami nielen zo vzduchu, ale aj pri manipulácii s krémom. Vďaka týmto obalom je životnosť krému značne predĺžená. A preto boli jasnou voľbou aj pre produkty Oxy Addict.

Zloženie: Aqua (Oxy water), Averrhoa Carambola Fruit Extract & Passiflora Incarnata Fruit Extract & Actinidia Chinensis (Kiwi) Fruit Extract &Garcinia Mangostana Fruit Extract & AnanasSativus (Pineapple) Fruit Extract & Punica Granatum Extract & Litchi Chinensis FruitExtract & Zizyphus Jujuba Fruit Extract & Psidium Guajava Fruit Extract, Bellis Perennis (Daisy) Flower Extract, Glycerin (and) Water (and) Canola Oil (and) Hydrogenated Lecithin
(and) Opuntia Ficus-Indica Seed Oil (and) Betula Alba Bark Extract (and) Citric Acid, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Bromelain, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol- Ethylhexylglycerin-Tocopherol
39,90 €