MEZOTHERAPIA

07.04.2022
Ošetrenie zvané Mezoterapia, funguje  na princípe dostať účinné látky pod pokožku. Poznáme niekoľko spôsobov mezotetapie. V našom salóne sa pracuje s sofistikovaným prístrojom Vital Injektorom. Je to prístroj na presnú a bezpečnú aplikáciu mezoterapeutického materiálu. Vital Injektor je plneautomatizovaný kozmetický prístroj. Odborne vyškolený terapeut nastaví dávkovanie a hĺbku vpichu. Prístroj je riadený integrovaným počítačom a ako jediný na trhu využíva vákuum, kedy prístroj nasaje pokožku,do ktorej je aplikovaný materiál prostredníctvom 5, alebo 9 mikroihkami.  Vstrekovacím systémom preniknú látky do určenej vrstvy kože. Vákuum oddiali vrchnú časť pokožky od cievok, čím sa obmedzí možnosť napichnutia cievok a zvyšuje sa tak bezpečnosť ošetrenia, vrátanie obmedzenia vzniku modrín.

Bolesť sa minimalizuje použitím anestetického krému pred ošetrením. Po ošetrení je pokožka ošetrovanej oblasti začervenaná a môžu sa vytvoriť v mieste vpichov modrinky, tie však v priebehu 3-4 dní vymiznú. Odporúčaný počet ošetrení závisí od konkrétneho mezoterapickeho materiálu a indikácie pokožky. Všeobecne sú to od troch do šiestich opakovaniach v týždňových,alebo dvojtýždňových intervaloch.

 CENA zákroku  je od  89€ do 150€  2ml roztoku . Cena sa odvíja od použitého materiálu- roztoku. 


Mezoterapiou sa dajú zmierniť strie, jazvy, pigmentácie, dehydratácia pokožky, alopecia.  

Benefity ošetrenia s Vital Injektorom sú

 👍 presné dávkovanie 

👍 aplikácia materiálu do  správnej vrstvy kože

👍 ošetrenie veľkej plochy

👍 úspora materiálu


Kontraindikácie:  tehotenstvo, dojčenie, aktívne kožné ochorenie, pacienti s vážnym autoimunitným ochorením, s nevyrovnaným diabetom, aktívny herpes, zlá zrážanlivosť krvi a známa precitlivenosť na niektorú zložku aplikovaných prípravkov.

AK si nie ste istý svojím zdravotným stavom a chcete podstúpiť mezoterapiu, konzultujte to so svojím ošetrujúcim lekárom.