FRAKČNÝ THERMOLIFTING

17.09.2021

Revolučné ošetrenie s dlhodobým účinkom, v podobe najmodernejších technológií na celkové omladenie a spevnenie pleti na tvári a tele. Vrásky nemajú šancu. Zárukou vynikajúceho a zároveň bezpečného konečného výsledku po ošetrení je anglicko- švédsky výrobca uvedeného prístroja a taktiež zaškolenie a zodpovednosť ošetrujúceho personálu. Frakčná mikroihličková rf kombinuje dve efektívne metódy na celkové omladenie a obnovy kolagénu a pružnosti pokožky. Prienik desiatok mikroihličiek priamo do dermis a následné presné zacielenie rádiofrekvenčnej energie ku kolagenovým a elastinovým vláknom. Frakčná rf Thermolifting sa tak stáva vedľa Co2 laserov najsilnejším nástrojom na omladenie, vyhladenie vrások a jazvičiek, strii, pigmentácii a lifting pokožky. Ošetrenie sa opakuje v dvoj- troj týždňových intervaloch 4 až 6 ošetrení, v závislosti od stavu pleti a problému, ktorý sa bude riešiť a efekt ošetrenia vydrží až rok. Pri ošetrení klient cíti teplo, ktoré by malo byť znesiteľné. Po ošetrení sa môže vyskytnúť na mieste, ktoré sa ošetrovalo mierny opuch, začervenanie, mierne viditeľné vpichy po aplikačnej hlavici, po prípade sa môže vytvoriť aj menšia chrastička, hlavne pri citlivej pleti. Všetky tieto uvedené stavy po ošetrení sú normálne a do 24 hodín sa vytratia.

Po ošetrení po dobu 3 až 4 dňoch sa v žiadnom prípade neodporúča sauna, slnenie, solárium, pitie alkoholu a silná fyzická záťaž.

Kontraindikácie: tehotenstvo, kardiostimulátor, vysoký krvný tlak, extrémne citlivá pokožka, 7 mesiacov po estetických zákrokoch botulotoxínu, mezonití a výplňových materiálov s kyselinou hyalurónovou, žiadne infekčné a vírusové ochorenie. V deň zákroku klient má byť úplne zdravý.

Teraz za mimoriadnu uvádzaciu cenu a navyše jedneho ošetrenia úplne ZADARMO

      Pri kúpe balíka štyroch ošetreni 4* 75€ je piate ošetrenie ZADARMO. Čiže jedno ošetrenie výjde klientku po absolvovovaní piatich ošetreni 60€