Mezoterapia vital injektorom

17.09.2021

 Aplikačným prístrojom vital injektorom sa do epidermi vstreknú vybrané mezoterpické  prípravky. Procedúra je počas celého ošetrenia úplne bezpečná . Ošetrenie vykonáva vyškolený personál. Moderný a kvalitný švajčiarsky kozmetický prístroj je zárukou bezpečného ošetrenia.  Na prístroji sa nastaví regulovaná aplikačná hĺbka vpichu a  podtllak zabezpečí , že mezoterapeutický  prípravok sa dostanete do druhej vrstvy kože a aj tam ostane.  Mezoterapiou docielime celkové omladenie a spevnenie pleti na tvári a tele, hydratáciu kože, ošetrenie celulitídy, jaziev či mezoterapia vlasovej pokožky. . Zárukou vynikajúceho a zároveň bezpečného konečného výsledku po ošetrení je  švajčiarsky výrobca uvedeného prístroja a taktiež zaškolenie a zodpovednosť ošetrujúceho personálu.  Ošetrenie sa opakuje v týždňových až  troj týždňových intervaloch 3 až 6 ošetrení, v závislosti od stavu pleti, problému a použitého materiálu. Pred ošetrením sa nanesie na ošetrované miesto anestetický krém  a tak priebeh ošetrenia bude znesiteľnejší. Po ošetrení sa môže vyskytnúť na mieste, ktoré sa ošetrovalo mierny opuch, začervenanie, mierne viditeľné vpichy prípadne modrinky. Všetky tieto uvedené stavy sú normálne a  v  priebehu troch, štyroch  dni by sa mali zmierniť až vytratiť.

Po ošetrení po dobu 3 až 4 dňoch sa v žiadnom prípade neodporúča sauna, slnenie, solárium, pitie alkoholu a silná fyzická záťaž.

Kontraindikácie:  známa alergia na látku v mezoterapeutického materiálu, tehotenstvo, extrémne citlivá pokožka, mesiac po estetických zákrokoch botulotoxínu, mezonití a výplňových materiálov s kyselinou hyalurónovou, žiadne infekčné a vírusové ochorenie, cukrovka .V deň zákroku klient má byť úplne zdravý.

 

Kmeňové bunky,enzými, peptidy, kyselina hyalurónová, rastové faktory