Trial Kit Antiage Sada kozmetických produkov pre starostlivosť o vašu pokožku s efektom omladenia, vypnutia a regenerácie pleti.

ENVY Therapy® Trial Kit Antiage obsahuje:

miniatúrky produktov obsahovo postačujúce približne na približne 20 použití v oblasti tváre, ktoré by mali byť esenciálnou súčasťou Vašej každodennej kozmetickej rutiny.

1x 2-IN-1 Make-Up Remover Jello (30 ml)
1x Hydrating Oil Cleanser (30 ml)
1x Hydrating Toner (30 ml)
1x Antiaging Serum (7 ml)
1x Antiaging Cream (7 ml)

Prečo sme nezvolili len jednorázové vzorky?

Základným kameňom filozofie našej kozmetickej značky je zloženie a jeho účinok na pleť. Pri jednorázovom skúšaní je pri každodennej kozmetike možné posúdiť len senzorické vlastnosti produktu - jeho vôňu, konzistenciu, spôsob nanášania. Po jednom či dvoch použitiach však stále neviete, či produkt vyhovuje potrebám Vašej pleti a či dostatočne účinne rieši jej problémy a nedostatky. To vyžaduje systematickosť a dlhší čas používania (7-14 dní), ideálne kompletnej rady produktov, ktoré sa navzájom v účinku podporujú a znásobujú tak efekt jednotlivych zložiek.

Každá kozmetická rutina začína a končí správnym čistením pokožky

V ENVY Therapy® Trial Kit Antiage nájdete 30 ml balenia kompletného 3-krokového čistenia pleti - od odlíčenia, cez čistenie až po tonizovanie. Následne, základom starostlivosti o čistú odlíčenú pleť je jej hĺbkové aj povrchové vyživenie a hydratácia podľa konkrétnych potrieb. Preto v ENVY Therapy® Trial Kit Antiage nájdete pleťové sérum a ako posledný krok, pleťový krém. Použitím týchto piatich produktov dáte svojej pokožke kompletnú starostlivosť a výživu pre dlholhodobo zdravú a krásnu pokozku.

Smart Skin Care

V ENVY Therapy® sa okrem zloženia zamýšľame aj nad praktickosťou. S týmito miniatúrkami môžete aj cestovať a po ich spotrebovaní obaly opäť naplniť Vašimi obľúbenými produktami. Krabica je špeciálne navrhnutá bez lepenia a preto jej vnútornú výstelku jednoducho vyberiete a krabičku môžete používať na odkladanie Vašich kozmetických produktov, odličovacích tampónov alebo čohokoľvek iného. Navyše je balenie pekným darčekom pre tých, ktorých chcete obdarovať kvalitnou a funkčnou kozmetikou.


69,00 €