HydraVitamin Ampoules Trial Kit

Smart balenie 3 ks sterilných ampuliek na intenzívnu hydratačno-vitamínovú starostlivosť inšpirovanú profesionálnou hĺbkovou mezoterapiou

Unikátne, sterilne balené ampulky so silným vitamínovým kokteilom napomáhajú vzpruženiu, potlačeniu známok starnutia ako aj zamedzeniu presúšania pokožky. Pravidelným používaním sa pleť stáva elastickejšou. Pleť bude hydratovaná, pružnejšia a vyživená 

Objem: 3 x 2 ml ampula

30,00 €

Línia Hydrating

Línia Hydrating je vhodná pre suchú aj dehydrovanú pleť, ktorá bojuje s akútnym nedostatkom hydratácie a vlhkosti. Narušená lipidová bariéra vedie k strate vlhkosti a zabraňuje normálnej premene kožných buniek. Prejavuje sa neduživou pleťou, ochabnutím kontúr tváre, drobnými vráskami. Smädná, matná pleť potrebuje vypnúť vrásky a prinavrátiť pružnosť. Unikátne ampulky so silným vitamínovým kokteilom preto napomáhajú vzpruženiu, potlačeniu známok starnutia ako aj presušeniu pokožky. Pravidelným používaním dosahujú, že sa pleť stáva elastickejšou a vyhladenou. Pleť bude hydratovaná, pružnejšia, hladšia a vyživená.

Profesionálny účinok

Intenzívna hydratačno-vitamínová kúra inšpirovaná profesionálnou hĺbkovou mezoterapiou. Ampulky obsahujú kokteil vitamínov skupiny B vo vysokej koncentrácii. V unikátnom spojení s mannitolom a "hormónom mladosti" tetrapeptidom výrazne bojujú proti mldnej, dehydrovanej a presušenej pleti. Napomáhajú tvorbe kolagénu, ktorý vedie k pevnejšej a mladšie vyzerajúcej pleti. Sklenené ampulky s obsahom silného vitamínového kokteilu ponúkajú možnosť cielenej hydratačnej kúry, ktorou dodáte pleti okamžitú hydratáciu a vitamínovú injekciu.

Hydratačno-vitamínová kúra napomáha vzpruženiu pleti vďaka celému spektru vitamínov skupiny B. Vaša pleť bude pružnejšia, hladšia, vyživená a elastickejšia. Panthenol (vitamín B5) má protizápalový účinok, hydratuje a regeneruje pokožku. Niacinamid (vitamín B3) podporuje tvorbu ochrannej vrstvy na pokožke, ktorá chráni pleť pred vonkajšími faktormi a pomáha zamedziť predčasnému stranutiu pleti. Tetrapeptid, na kozmetickom trhu známy aj ako "hormón mladosti", pomáha zvýšiť pevnosť pokožky a vyhnúť sa jej ochabnutému vzhľadu. Mannitol zas viaže vlhkosť a udržiava kondíciu pleti. Má upokojujúce účinky, pokožku zbavuje pocitu pnutia a zvyšuje účinok kyseliny hyalurónovej.

Inovatívne zloženie

Mannitol - je cukrový alkohol, ktorý sa v prírode nachádza v hojnej miere v morských riasach, v čerstvých hubách, či v stromoch. Prírodný, či laboratórne vyrobený, pomáha udržiavať zmiešané zložky a pri starostlivosti o pokožku viaže vlhkosť a udržiava kondíciu pleti. Mannitol má aj upokojujúce účinky a pokožku zbavuje pocitu pnutia. Výborne funguje aj s prirodzene sa vyskytujúcimi látkami v pokožke, ako je napríklad kyselina hyalurónová. Dokonca zvyšuje jej účinok. V kombinácii s mannitolom kyselina hyalurónová funguje aj ako zvýšená ochrana pred poškodením pokožky voľnými radikálmi.

Tetrapeptid-2 - Na kozmetickom trhu je známy aj ako "hormón mladosti". Tento inovatívny tetrapeptid umožňuje zvýšiť pevnosť pokožky a vyhnúť sa jej ochabnutému vzhľadu. Pomáha zvyšovať aktivitu enzýmov zodpovedných za správnu tvorbu elastínových vlákien a tiež syntézu kolagénu. Tetrapeptid-2 sa najčastejšie používa ako kondicionér pokožky. Upokojuje, vyživuje a kompenzuje stratu hormónov pokožky, najmä kolagénu, čo má za následok prevenciu proti efektu "padajúcej tváre".

Panthenol - je forma vitamínu B5. Má protizápalový účinok, hydratuje a regeneruje pokožku.

Niacinamide (Niacinamid - Vitamín B3) - Pomáha udržiavať zdravú pokožku, podporuje tvorbu ochrannej vrstvy na pokožke, ktorá chráni pleť pred vonkajšími faktormi. Výsledkom je zlepšenie akné, zníženie začervenania pri rosacee ako aj zníženie tvorby zápalov na pokožke. Vitamín B3 taktiež udržiava pleť hydratovanú a pomáha zamedziť predčasnému stranutiu pleti. 

Ako používať HydraVitamin Ampoules Trial Kit

Intenzívne, sterilne balené ampulky sú určené na použitie topicky, mikroihličkovaním aj pomocou ENVY Therapy® 3-in-1 Ultrasonic Therapy.

Pre maximálny efekt a lepšie vpravenie produktu do hlbšej vrstvy kože odporúčame aplikovať nástrojom ENVY Therapy® Mezostamp, alebo použitím ENVY Therapy® 3-in-1 Ultrasonic Therapy.

Odporúčame nanášať večer na dôkladne odlíčenú pokožku tváre a krku. Po vsiaknutí odporúčame pleť ošetriť aj krémom ako pri bežnej rutine.

Ampulky sa môžu aplikovať niekoľkými spôsobmi:

• Použitím mezoterapeutickej pomôcky:
Obsah ampulky vlejte do Mezostampu. Pri použití s mezoterapeutickými pomôckami na domáce použitie ako ENVY Therapy® Mezostamp 0,25mm, alebo ENVY Therapy® Mezostamp 0,6mm, alebo derma rollerom inej značky (maximálne do veľkosti ihličiek 0,6mm) odporúčame dodržať medzi aplikáciami odstup aspoň 4-5 dní.

• Prístrojom ENVY Therapy® 3-in-1 Ultrasonic Therapy: Vyberte si na prístroji galvanický režim (Galvanic ION-) a držte prístroj za elektrické póly na bokoch. Následne, zadnou časťou čepieľky (nie jej hrotom) jemne zatláčajte produkt do pleti, ideálne po sekciách, 3-5 minút.

• Bez použitia mezoterapeutickej pomôcky:
Obsah ampulky naneste priamo na pokožku pomocou priloženého aplikátora, ktorý zabezpečí postupné a kontrolované vytekanie ampulky. Končekmi prstov vklepkajte obsah ampule do pokožky.

Odporúčané dávkovanie:

Ampulky používajte každý druhý deň vo Vašej večernej rutine. V prípade, ak ste prvý deň použili mezoterapeutický nástroj, v treťom dni použite radšej 3-in-1 Ultrasonic Therapy alebo obsah ampulky vklepkajte prstami, aby sa predišlo prílišnému narušeniu pleti častým mezostampovaním.

Ampulku otvárajte opatrným zlomením v jej užšej časti. Používajte na čistú a suchú pleť. Nepoužívajte na podráždenú alebo poranenú pleť. Nevystavujte pleť slnečnému žiareniu ihneď po aplikácii. Zabráňte kontaktu s očami. V prípade kontaktu s očami dôkladne opláchnite dostatočným množstvom vody. Obsah produktu neprehĺtajte. Slúži iba na kozmetické použitie.