ENVY Therapy® MezoHYDRAVITAMIN Kit

Unikátne koncentrované ampulky so silným vitamínovým kokteilom napomáhajúce vzpruženiu, potlačeniu známok starnutia ako aj presušenia pleti v balení s kozmetickým nástrojom ENVY Therapy® Mezo Stamp.

 HydraVitamin ampule sú vhodné pre suchú a dehydrovanú pleť, ktorá bojuje s akútnym nedostatkom hydratácie a vlhkosti. Intenzívna hydratačno-vitamínová kúra inšpirovaná profesionálnou hĺbkovou mezoterapiou. Ampulky obsahujú kokteil vitamínov skupiny B vo vysokej koncentrácii. V unikátnom spojení s mannitolom a "hormónom mladosti" tetrapeptidom výrazne bojujú proti mldlej, dehydrovanej a presušenej pleti. Napomáhajú tvorbe kolagénu, ktorý vedie k pevnejšej a mladšie vyzerajúcej pleti.

69,00 €

Ako používať MezoHYDRAVITAMIN Kit

Ampulky aplikujte priloženým kozmetickým nástrojom ENVY Therapy® Mezo Stamp pre lepšie vpravenie účinných látok do hlbšej vrstvy kože.

Opatrne zlomte ampulku v užšej časti a nalejte obsah ampulky do pomôcky ENVY Therapy® Mezo Stamp. Aplikujte horizontálnymi, vertikálnymi a diagonálnymi vpichmi na pokožku tváre, dekoltu a krku.

Ak v Mezo Stampe ostane ešte zvyšný produkt, pokojne ho naneste na pokožku prstami a krúživými pohybmi vmasírujte, čo prekrví pokožku a zvýši efektivitu ošetrenia. Neoplachujte. Použitím ENVY Therapy® Mezo Stampu dosiahnete zvýšenie prieniku účinných látok z ampuly do pokožky.

UPOZORNENIE: Pri použití mezoterapeutických pomôcok dbajte na dôkladnú dezinfekciu! Viď príbalový leták ENVY Therapy® Mezo Stamp. ENVY Therapy® Mezo Stamp po maximálne 8 použitiach vymeňte za nový!

HydraVitamin ampule je možné použiť nasledovnými spôsobmi:

Intenzívna kúra: "Stampovať" 1 ampulu 2x do týždňa, po dobu 2 týždňov

Preventívna kúra: "Stampovať" 1 ampulu 1x do týždňa, po dobu 1 mesiaca

Po skončení intenzívnej kúry neodporúčame ihneď aplikovať ampulky na pleť v rovnakej intenzite. Pokožka nadbytočné množstvo látok nevyužije, a tak ich nadmerná aplikácia nie je potrebná.

Používajte na čistú a suchú pleť. Nepoužívajte na podráždenú alebo poranenú pleť. Nepoužívajte počas tehotenstva a dojčenia. Nevystavujte pleť slnečnému žiareniu ihneď po aplikácii. Zabráňte kontaktu s očami. V prípade kontaktu s očami dôkladne opláchnite dostatočným množstvom vody. Obsah produktu neprehĺtajte. Na kozmetické použitie.

Skladujte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a tmavom mieste pri teplote 12 - 25 °C. Dodržiavajte uvedené upozornenia. 

Objem: 4x 2 ml ampula + 1x nástroj