Cleansing Milk Endor

Čistiace mliekoUž nikdy nezažijete po odlíčenie a čistení pleti nepríjemné pnutie a svrbenie...ak si zaobstaráte Čistiace mlieko Endor. Pleť dokonale zbaví nečistôt i prebytočného kožného mazu, rovnako ako make-upu, ale zároveň príjemne hydratuje a nedráždi ani najcitlivejšie typy pleti.

24,00 €

Jemné čistenie pokožky

Pred aplikáciou sér či krémov je potrebné pleť pripraviť na príjem aktívnych látok z nich. Jej čistenie je preto dôležité. Niektoré čističe pleti však môžu byť príliš agresívne a pleť vysušovať. Čistiace mlieko Endor však bolo špeciálne vyvinuté tak, aby nedráždil ani najcitlivejšie typy pleti.

Obohatené o aktívne látky

Čistiace mlieko Endor účinne, a zároveň jemne odstraňuje make-up, prebytočný kožný maz a ďalšie nečistoty. Okrem toho je obohatené o látky, ktoré obnovujú rovnováhu kožných lipidov, a tým zamedzujú transepidermálnej strate vody a vysúšaniu pleti po čistení. Bylinné extrakty pokožku počas čistenia vyživujú a podporujú jej regeneráciu a upokojenie.

Čistiace mlieko na všetky typy pleti

  • Odstraňuje nečistoty, make-up a kožný maz
  • Hydratuje
  • Podporuje regeneráciu pleti
  • Upokojuje pleť

Zloženie, čo obnovuje rovnováhu pleti

Mandľový olej:
Olej bohatý na nenasýtené mastné kyseliny obnovuje rovnováhu pleti a obsah kožných lipidov. Pleť je vďaka tomu hydratovaná a svieža.

Včelí vosk:
Pôsobí antioxidačne a zvlhčuje pleť.

Bisabolol:
Esenciálny olej získavaný z harmančeka so zjemňujúcim a protizápalovým účinkom.

Extrakt z hamamelu, nechtíka, harmančeka, slezu, mäty a rebríčka:
Bylinné extrakty upokojujú a zjemňujú citlivú pleť a podporujú jej hojenie sa a epitelizáciu.

Aplikujte jemnou masážou

  • Prípravok aplikujte jemnou masážou celej tváre a zamerajte sa na tie miesta, kde môže byť najviac nečistôt. Potom prípravok odstráňte čistiacim uterákom alebo žinkou.
  • Obsah balenia je 150 ml.

Bez škodlivých látok a bez testovania na zvieratách

Produkty Endor neobsahujú žiadne parabény, priemyselné konzervačné látky, umelé farbivá, emulgátory a agresívne povrchovo aktívne látky, pesticídy, mutagénne alebo reprotoxické látky, alkoholy dráždivé pre kožu, sulfidy, formaldehydy, nitrozamíny, butylovaný hydroxytoluén, methylisothiazolinone a ďalšie. Žiadny z výrobkov nie je testovaný na zvieratách.