Brightening Ampoules Trial Kit

Smart balenie 3 ks sterilných ampuliek s profesionálnym účinkom pre rozjasnenie, zjednotenie tónu a zníženie hyperpigmentáciíUnikátne, sterilne balené ampulky napomáhajúce rozjasneniu, zjednoteniu tónu a zníženiu hyperpigmentácie. Pravidelným používaním rozžiarujú a zosvetľujú pleť a postupne redukujú pigmentové škvrny. Pleť bude farebne zjednotená, presvetlená, žiarivá, pigmentácie a škvrny redukované 

34,00 €

Línia Brightening

Línia Brightening je určená pre pleť, ktorá potrebuje rozjasniť, má nejednotný tón farby a sklon k hyperpigmentácii. Vplyvom rôznych vnútorných i vonkajších faktorov je pleť viac a viac náchylnejšia na stratu kožného pigmentu - melanínu, ktorý je prirodzenou súčasťou našej kože. Tvorí sa v melanocytoch, v bunkách, ktoré sú uložené v stratum bazale pokožky a aktivujú sa vplyvom slnečného žiarenia. Jeho rozloženie sa časom mení a vytvárajú sa hyperpigmentácie. Aby sme zabránili prehĺbeniu problémov, už pri prvotnom vzniku hyperpigmentácií je potrebné upraviť domácu starostlivosť o pokožku.

Profesionálny účinok

Unikátne, sterilne balené ampulky napomáhajúce rozjasneniu, zjednoteniu tónu a zníženiu hyperpigmentácie. Pravidelným používaním rozžiarujú a zosvetľujú pleť a postupne redukujú pigmentové škvrny. Pleť bude farebne zjednotená, presvetlená, žiarivá, pigmentácie a škvrny redukované.

Inovatívne zloženie

Intenzívne ampule obsahujú aktívne látky arbutin, rezorcín, kyselinu azelaovú a niacinamid vo vysokej koncentrácii. V unikátnom spojení s kyselinou askorbovou výrazne bojujú proti zvýšeniu hyperpigmentácii pokožky tváre, krku a dekoltu.

Ako používať Brightening Ampoules Trial Kit

Intenzívne, sterilne balené ampulky sú určené na použitie topicky, mikroihličkovaním aj pomocou ENVY Therapy® 3-in-1 Ultrasonic Therapy.

Pre maximálny efekt a lepšie vpravenie produktu do hlbšej vrstvy kože odporúčame aplikovať nástrojom ENVY Therapy® Mezostamp, alebo použitím ENVY Therapy® 3-in-1 Ultrasonic Therapy.

Odporúčame nanášať večer na dôkladne odlíčenú pokožku tváre a krku. Po vsiaknutí odporúčame pleť ošetriť aj krémom ako pri bežnej rutine.


Odporúčané dávkovanie:

Ampulky používajte každý druhý deň vo Vašej večernej rutine. V prípade, ak ste prvý deň použili mezoterapeutický nástroj, v treťom dni použite radšej 3-in-1 Ultrasonic Therapy alebo obsah ampulky vklepkajte prstami, aby sa predišlo prílišnému narušeniu pleti častým mezostampovaním.

Ampulku otvárajte opatrným zlomením v jej užšej časti. Používajte na čistú a suchú pleť. Nepoužívajte na podráždenú alebo poranenú pleť. Nevystavujte pleť slnečnému žiareniu ihneď po aplikácii. Zabráňte kontaktu s očami. V prípade kontaktu s očami dôkladne opláchnite dostatočným množstvom vody. Obsah produktu neprehĺtajte. Slúži iba na kozmetické použitie.

                  Ampulky sa môžu aplikovať niekoľkými spôsobmi:


Použitím mezoterapeutickej pomôcky:

Obsah ampulky vlejte do Mezostampu. Pri použití s mezoterapeutickými pomôckami na domáce použitie ako ENVY Therapy® Mezostamp 0,25mm, alebo ENVY Therapy® Mezostamp 0,6mm, alebo derma rollerom inej značky (maximálne do veľkosti ihličiek 0,6mm) odpo- rúčame dodržať medzi aplikáciami odstup aspoň 4-5 dní.

Prístrojom ENVY Therapy® 3-in-1 Ultrasonic Therapy: Vyberte si na prístroji galvanický režim (Galvanic ION-) a držte prístroj za elektrické póly na bokoch. Následne, zadnou časťou čepieľky (nie jej hrotom) jemne zatláčajte produkt do pleti, ideálne po sekciách, 3-5 minút. 


Bez použitia mezoterapeutickej pomôcky:
Obsah ampulky naneste priamo na pokožku pomocou priloženého aplikátora, ktorý zabezpečí postupné a kontrolované vytekanie ampulky. Končekmi prstov vklepkajte obsah ampule do pokožky.