3-in-1 Ultrasonic Therapy

Kozmetický prístroj na domáce použitie, ktorý využíva pôsobenie ultrazvukových vĺn na pokožku.3-in-1 Ultrasonic Therapy je kozmetická pomôcka určená na domáce použitie, ktorá funguje na princípe pôsobenia ultrazvukových vĺn na pokožku. Vybrať si môžete z troch režimových nastavení, ktoré majú efekt účinného domáceho ošetrenia pokožky a posilňujú tak rutinnú starostlivosť o pleť. Kozmetický prístroj je určený na ošetrenie v oblasti tváre, krku a dekoltu

1. Režim ultrazvukového čistenia ION+ (Sonic Cleansing ION+)

Vysokofrekvenčné vibrácie napomáhajú čisteniu pórov a odstráneniu odumretých kožných buniek a baktérií. Kladne nabité ióny pomáhajú navyše odstraňovať z pokožky zvyšky kozmetických produktov a syntetických nečistôt (prach, smog, nečistoty...)

2. Galvanický režim (Galvanic ION-)

Galvanická iónová funkcia zabezpečí hĺbkovú penetráciu aktívnych látok z kozmetických produktov. Použiť môžete napríklad sérum, koncentrát alebo ampulku podľa potrieb pleti. Pre maximálny efekt penetrácie aktívnych látok odporúčame kozmetické produkty nanášať bezprostredne PRED použitím galvanického vpravovania.

3. EMS stimulácia tvárových svalov:

Elektrická svalová stimulácia spevní pokožku a vypne ochabnuté kontúry tváre.

Režim stimulácie tvárových svalov EMS/L (EMS/LOW) - Elektrická svalová stimulácia spevní pokožku a vypne ochabnuté kontúry tváre. Režim stimulácie tvárových svalov EMS/H (EMS/HIGH) - Vyššia frekvencia elektrickej stimulácie pre ešte výraznejšie spevnenie pokožky a vypnutie ochabnutých kontúr tváre.


99,00 €

Použitie:

Prístroj používajte iba v oblasti tváre, krku a dekoltu.

 • Pred prvým použitím pomôcku nabite
 • Táto pomôcka nie je medicínskym, ale kozmetickým nástrojom
 • Účinok pomôcky je ovplyvnený typom pokožky a druhom kozmetických produktov, ktoré užívateľ používa
 • Produkt bol testovaný Kórejským inštitútom dermatologických vied
 • Pred použitím výrobku si podrobne prečítajte návod na použitie

Ultrazvukové čistenie

Pred použitím prístroja si odlíčte, vyčistite a navlhčite pleť. Dbajte na to, aby bola ošetrovaná oblasť neustále vlhká. Použiť môžete obyčajnú vodu alebo pleťovú hmlu a pomocou tampónika alebo rozprašovača ošetrovanú oblasť priebežne navlhčujte. Nepoužívajte však produkty s obsahom alkoholu.


Frekvencia a protokol použitia ultrazvukového čistenia:

Mastná pleť = 2x týždenne:
5 minút Sonic Cleansing
5 minút Sonic Cleansing ION+

Normálna pleť = 1x týždenne:
5 minút Sonic Cleansing
5 minút Sonic Cleansing ION+

Suchá a citlivá pleť = 1x týždenne:
5 minút Sonic Cleansing

Galvanická penetrácia aktívnych látok

Pred použitím prístroja si odlíčte a vyčistite pleť. Aplikujte sérum, koncentrát alebo ampulku podľa potrieb pleti. Pre maximálny efekt penetrácie aktívnych látok odporúčame séra, koncentráty a ampulky nanášať bezprostredne PRED použitím galvanického vpravovania. Najideálnejšie je nanášanie a galvanické vpravovanie produktu po sekciách. Napríklad, naniesť sérum na čelo, použiť galvanickú penetráciu. Ďalej pokračovať podobne v sekciách: pravé líce, ľavé líce, brada, krk a dekolt.

Vyberte si na prístroji galvanický režim (Galvanic ION-) a držte prístroj za elektrické póly na bokoch. Následne, zadnou časťou čepieľky (nie jej hrotom) jemne zatláčajte produkt do pleti, ideálne po sekciách (obr. 2).

Frekvencia a protokol použitia režimu galvanickej penetrácie:

3-5 minút, 2-3x týždenne podľa potreby

Stimulácia tvárových svalov

EMS LOW

Pred použitím prístroja si odlíčte a vyčistite pleť. Aplikujte sérum, koncentrát, ampulku alebo krém podľa potrieb pleti, dbajte však na to, aby išlo o produkt na vodnej, nie na olejovej báze. Počkajte kým produkt vsiakne do pleti, pri aplikácii na vlhkú pokožku môže nastať zvýšený pocit brnenia.

Vyberte si na prístroji EMS/L režim a držte prístroj za elektrické póly na bokoch. Následne, zadnou stranou čepieľky (nie jej hrotom) jemne masírujte pokožku (obr. 2). Pocit brnenia alebo jemného mravenčenia je pri tomto móde normálny.

EMS HIGH

Pred použitím prístroja si odlíčte a vyčistite pleť. Aplikujte sérum, koncentrát, ampulku alebo krém podľa potrieb pleti, dbajte však na to, aby išlo o produkt na vodnej, nie na olejovej báze. Počkajte kým produkt vsiakne do pleti, pri aplikácii na vlhkú pokožku môže nastať zvýšený pocit brnenia.

Vyberte si na prístroji EMS/H režim a držte prístroj za elektrické póly na bokoch. Následne, zadnou stranou čepieľky (nie jej hrotom) jemne masírujte pokožku (obr. 2). Pocit brnenia alebo jemného mravenčenia je pri tomto móde normálny.
Ak by bola frekvencia tohto režimu privysoká a spôsobovala Vám nepríjemné pocity, prepnite na nižšiu frekvenciu EMS/L.

Frekvencia a protokol použitia režimu EMS:

Intenzívna EMS kúra:
5 minút, 4x týždenne po dobu jedného mesiaca

Udržiavacia EMS kúra:
5 minút, 3x týždenne po dobu jedného mesiaca

Preventívna EMS kúra:
5 minút, 2-3x týždenne podľa potreby

Upozornenia:

 • Ošetrenie ultrazvukom sa neodporúča osobám s kardiostimulátorom ani osobám trpiacim epilepsiou alebo závažným srdcovým ochorením. Nepoužívajte na pokožku s prebiehajúcim akútnym zápalom alebo čerstvým permanentným mejkapom.
 • Z dôvodu náročnosti a vážnych etických otázok sa klinické skúšanie prístroja nevykonávalo u tehotných žien, a preto jeho používanie v toto období neodporúčame
 • Ak dôjde k prehnanému začervenaniu alebo inej nežiadúcej reakcii, okamžite prestaňte pomôcku používať a obráťte sa na kozmetičku alebo lekára.
 • Ak máte pocit, že s prístrojom nie je niečo v poriadku, okamžite ho prestaňte používať a kontaktujte svojho predajcu
 • Nehádžte ani nebúchajte s prístrojom
 • Prístroj neskladujte pri príliš vysokých alebo nízkych teplotách ani vo vlhkom prostredí. Skladujte ho v originálnej krabici na suchom a chladom mieste. Nevystavujte ho priamemu slnečnému žiareniu
 • Nepokladajte prístroj na prikrívky a elektrické deky
 • Používajte len originálny kábel, ktorý je súčasťou balenia
 • Nevystavujte produkt ani nabíjací kábel tekutinám ani iným kovovým produktom
 • Svojvolná montáž, demontáž, opravovanie a úprava pomôcky môže viesť k jej poruche, ktorú nebude možné opraviť ani reklamovať.
 • Nesnažte sa prístroj opravovať sami a vždy kontaktujte predajcu