Kozmetike a vizáži sa venujem už niekoľko rokov.  Som kozmetička, vizážistka a  od roku 2017 mám tu česť byť odbornou školiteľkou pre Sovensko kozmetiky MEDIK8.  Ale hlavne som obyčajný človek, ktorý sa neustále učí  profesne a samozrejme  aj súkromne. 

                                                                                        

V kozmetickom salóne ponúkam rôznorodé ošetrenie tváre a dekóltu,depiláciu tela a tváre, prístrojové ošetrenie, nastreľovanie náušníc,  úpravy vizáže ,líčenie na každú príležitosť či  permanentný make-up. V salóne ponúkame malé, ozdobné, trvalé tetovania na telo. Počas pôsobenia masky sa môžu moje klientky započúvať do čarovného spevu tibetských misiek. 

  Úplnou novinkou je ošetrenie s medicínsko- kozmetickým prístrojom švédskej výroby  Frakčný THERMOLIFTING

 Vďaka Špičkovým produktom s vysokým konečným efektom  značky   SOTHYS a BERNARD CASSIRE ,  lekárskou kozmetikou  MEDIK8 a  značkou ENDOR Technologies s nonočasticami zlata  doprajete svojej pleti krásny mladý vzhľad , spomalíte proces stárnutia  a zrelaxujete na tele aj na duši. V salóne si môžete zakúpiť darčekové poukážky pre svojích blízkych, ako aj kozmetiku hore  uvedených značiek.

 h

          

 
 
 
    
    
                                            

 

 

Kontaktujte nás

Keď sa začnete o seba starať v tridsiatke, v pädesiatke budete vyzerať na štyridsať

kozmetické procedúry

kozmetické procedúry
  Farbenie obočia                5€ Formovanie obočia          4€ Farbenie rias                     5€ Trvalá na riasy              ...